Ödeme ve Teslimat Şartları

Teslimat

Firmamızdan satın aldığınız ürünler, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir, Yurtiçi Kargo güvencesiyle, çok sağlam bir şekilde paketlenip adresinize gönderilecektir. Kargo ücreti engelsizdepo.com tarafından ödenir, tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo özelliği vardır. 

 

İşaretli ürünlerde hafta içi saat 16:00'ya kadar verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilir.

 

En hızlı teslimat için, siparişinizin sadece "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşmasına dikkat edin. Bunun için siparişlerinizi bölerek vermeniz gerekebilir,  aynı gün kargoya verilebilecek bir ürün ile birlikte normal kargolu bir ürünü sipariş ederseniz, hızlı kargo ürünü diğer ürünle birlikte kargoya verilmek için beklemeye alınır. 

Havale ile ödeme yaptığınız alışverişlerde, siparişinizin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir. Siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

"Aynı Gün Kargo" ürünleri, ilgili kargo firmasına hızla teslim edilir. Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir.

Kargo firmaları cumartesi, pazar ve resmî tatil günlerinde teslimat yapmadığı için, söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki işgününde kargoya teslim edilir.

"Aynı Gün Kargo" ürünleri stoklarla sınırlıdır; bu nedenle lütfen siparişinizdeki ürün adedinin stok sayısını geçmemesine özen gösterin.

 

Ödeme

Sitemizde çeşitli ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. PAYU ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilir, ya da Havale/EFT yöntemiyle de gerçekleştirebilirsiniz.